Kaç adet email adresine ihtiyacınız varsa adet kısmına yazarak o kadar adres satın alabilirsiniz.

Kurumsal Mail Adresi Hizmeti Nedir?

Şirketiniz için kurumsal mail adreslerine (bilgi@sirketadiniz.com gibi) mi ihtiyacınız var? Tek yapmanız gereken bu paketi sipariş etmek!
Kurumsal Mail hizmeti satın aldığınızda AnyDesk ile bilgisayarınıza uzaktan bağlanıyoruz ve mail adresinizi kuruyoruz.
Anında kullanmaya başlayın. Tüm ayarları biz yapıyoruz ve çalışır halde size telim ediyoruz.

Kurumsal Mail hizmeti destek hizmeti kapsamında mail adresinizin bilgisayarınıza uzaktan kurulumu ve mail adresinizin çalışmaması,
mail programınızda hata almanız, mail alamamanız veya mail gönderememeniz gibi bir problem yaşamanız halinde yılda 5 defa AnyDesk ile
uzaktan bağlantı ile uzaktan destek hizmeti içerir.

Kaç adet mail adresine ihtiyacınız varsa sepette adet seçimi yaparak sipariş verebilirsiniz. 
10 adet ve üzeri mail ihtiyaçlarınız için sınırsız mail adresi açmak ve her bir adrese istediğiniz kadar mail kotası ayarlayabilmek için
Mail Server (mail sunucu) hizmeti tercih edebilirsiniz. Mail Server paketlerimiz Mail Hosting kategorisi altında yer almaktadır.


Kurumsal Mail Adresi Hizmeti İçeriği ve Destek Kapsamı Nedir?
+ 1 adet 250MB kapasiteli bilgi@alanadiniz.com vb şekilde kurumsal email adresi. (Size ait olan bir domain ile, bu pakete domain dahil değildir).
(Domain -alan adı- adresiniz yoksa / kayıtlı değilse Kurumsal Alan Adı (domain) Kayıt hizmetimizle birlikte satın alın ve aynı gün içinde email adresinizi çalıştıralım).
+ Sipariş tarihinden itibaren 1 yıl boyunca 5 defa uzak bağlantı ile email adresi kurulumu veya mail çalışmaması vb durumda destek hizmeti.
+ Her bir domain (alan adı) için kaç adet mail adresi satın alındığına bakılmaksızın yılda 5 defa uzak bağlantı ile ücretsiz teknik destek sağlanır.
+ Sadece sipariş etmiş olduğunuz email adresinizle ilgili teknik destek ve kontrol sağlanır. Bilgisayarınızda bizden aldığınız bu mail adresindeki problemler
dışındaki diğer problemlerle ilgili kontrol ve destek bu paket kapsamında sağlanmaz. Böyle bir durumda diğer uzaktan destek paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Satış öncesi bilgi almak için 0 850 242 44 69 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz veya aynı numaraya Whatsapp mesajı gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kurumsal Mail Adresi - Destek Dahil

  • $25,00


Mevcut Seçenekler:


Ödeme Profili


Etiketler: Kurumsal Mail Adresi, Destek Dahil, uzak bağlantı ile destek, teknik destek, mail kurulumu, mail destek, mail adresi, uzakdan destek, teknik destek